CNC Tech
제품 번호:
3099-16-1-0500-010-1-TS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOOK-UP STRND 16AWG VIOLET 25'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.0575
$15.0575
2
$14.307
$28.614
4
$13.6325
$54.53
10
$12.8079
$128.079
20
$12.133875
$242.6775
40
$11.609712
$464.38848
100
$10.86059
$1086.059
200
$10.336285
$2067.257
400
$9.812028
$3924.8112
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | UL Style 3099 |
| Series | - |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 26/0.0100" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | Violet |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.126" (3.20mm) |
| Base Product Number | 3099-16 |