Belden Inc.
제품 번호:
31010 0082500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOOK-UP STRND 10AWG GRAY 2500'
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.033" (0.84mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyethylene (XLPE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Length | 2500' (762.0m) |
| Voltage | 600V |
| Conductor Strand | 65/28 |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.184" (4.67mm) |
| Base Product Number | 31010 |