CNC Tech
제품 번호:
3132-24-1-0500-001-1-TS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.6795
$17.6795
3
$16.517336
$49.552008
5
$15.7149
$78.5745
10
$15.0005
$150.005
25
$14.0182
$350.455
50
$13.3931
$669.655
100
$12.67889
$1267.889
500
$11.607423
$5803.7115
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.016" (0.41mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | UL Style 3132 |
| Series | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 11/0.0063" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.057" (1.45mm) |
| Base Product Number | 3132-24 |