Honeywell Sensing and Productivity Solutions
제품 번호:
34FL2-128
패키지:
-
배치:
-
설명:
POT 2K OHM 0.8W PLASTIC LINEAR
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Number of Gangs | 2 |
| Bushing Thread | - |
| Actuator Diameter | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style | Wire Leads |
| Actuator Type | Round |
| Tolerance | - |
| Built in Switch | None |
| Number of Turns | 1 |
| Actuator Length | 0.492" (12.50mm) |
| Mounting Type | Servo Mount |
| Temperature Coefficient | ±400ppm/°C |
| Rotation | Continuous |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 34FL |
| Power (Watts) | 0.8W |
| Resistive Material | Conductive Plastic |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Resistance (Ohms) | 2k |
| Size - Body | Round - 0.750" Dia (19.05mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Taper | Linear |
| Adjustment Type | User Defined |