3M
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$63.042
$63.042
5
$51.8149
$259.0745
10
$47.4753
$474.753
25
$42.37038
$1059.2595
50
$38.79686
$1939.843
100
$35.4787
$3547.87
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable, Round Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ribbon Thickness | - |
| Ratings | UL Style 20267 |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 3659 |
| Length | 25.0' (7.62m) |
| Ribbon Width | 1.800" (45.72mm) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | 3M |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Zippable |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 37 |