3M
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$149.9385
$149.9385
5
$122.4113
$612.0565
10
$112.271
$1122.71
25
$99.23282
$2480.8205
50
$96.33551
$4816.7755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ribbon Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Ratings | UL Style 20297 |
| First Conductor Mark | Blue |
| Series | 3749 |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | 0.900" (22.86mm) |
| Voltage | 150 V |
| Conductor Strand | Solid |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Mfr | 3M |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Zippable |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 36 |
| Base Product Number | 3749 |