3801/50SF 100
3M
제품 번호:
3801/50SF 100
제조업체:
3M
설명:
CBL RIBN 50COND 0.05 GRAY 5'
사용자 가이드
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ribbon Thickness 0.039" (0.99mm)
Ratings UL Style 2651
First Conductor Mark Red
Series 3801
Length 5.0' (1.52m)
Ribbon Width 2.500" (63.50mm)
Voltage 300 V
Conductor Strand 7 Strands / 34 AWG
Pitch 0.050" (1.27mm)