LAPP
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$82.7165
$82.7165
5
$73.6725
$368.3625
10
$70.509
$705.09
50
$62.82559
$3141.2795
100
$59.66133
$5966.133
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ratings | UL Style 1015 |
| Series | ÖLFLEX® |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Voltage | 600V |
| Conductor Strand | 50/0.0102" |
| Mfr | LAPP |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Oil Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.157" (3.99mm) |