/ RF Shields / 42-CBSA-3.25X5.0X0.4
minImg
42-CBSA-3.25X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
제품 번호:
42-CBSA-3.25X5.0X0.4
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 3.25" X 5" T/H
사용자 가이드
Series 40-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)