Würth Elektronik
제품 번호:
436333045822
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.665
$0.665
50
$0.63175
$31.5875
100
$0.5795
$57.95
500
$0.51585
$257.925
1650
$0.45315
$747.6975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 220gf |
| Actuator Orientation | Side Actuated |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | Board Guide |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Switch Travel | 0.30mm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Height off PCB, Vertical | - |
| Termination Style | J Lead |
| Actuator Type | Rectangular Button |
| Outline | 5.50mm x 3.50mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | WS-TASU |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 43633 |
| Actuator Material | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |