CTS Electrocomponents
제품 번호:
450T328F103A1C1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.89
$5.89
10
$5.3998
$53.998
25
$4.8108
$120.27
50
$4.51649
$225.8245
100
$4.123665
$412.3665
250
$3.338224
$834.556
500
$3.141859
$1570.9295
1000
$2.945494
$2945.494
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Gangs | 1 |
| Bushing Thread | 3/8-32 |
| Actuator Diameter | 0.250" (6.35mm) |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Flatted |
| Tolerance | ±10% |
| Built in Switch | Rotary, SPST |
| Number of Turns | 1 |
| Actuator Length | 0.875" (22.23mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Temperature Coefficient | - |
| Rotation | 320° |
| Product Status | Active |
| Series | 450 |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Resistive Material | Carbon |
| Mfr | CTS Electrocomponents |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Size - Body | Round - 0.937" Dia (23.80mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Taper | Linear |
| Adjustment Type | User Defined |