/ RF Shields / 47-CBSA-5.5X6.0X0.4
minImg
47-CBSA-5.5X6.0X0.4
Leader Tech Inc.
제품 번호:
47-CBSA-5.5X6.0X0.4
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 5.5" X 6" THROUGH HOLE
사용자 가이드
Series 40-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Width - Overall 5.500" (139.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)