CNC Tech
제품 번호:
4703-12-1-1000-001-1-TS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HOOK-UP STRND 12AWG BLK 250'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$225.207
$225.207
2
$169.17125
$338.3425
4
$160.552375
$642.2095
10
$150.8543
$1508.543
20
$143.31225
$2866.245
40
$140.079638
$5603.18552
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyethylene (XLPE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Ratings | UL Style 4703 |
| Series | - |
| Length | 250.0' (76.2m) |
| Voltage | - |
| Conductor Strand | 65/0.0100" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.252" (6.40mm) |
| Base Product Number | 4703-12 |