/ RF Shields / 48-CBSA-0.5X1.25X0.4
minImg
48-CBSA-0.5X1.25X0.4
Leader Tech Inc.
제품 번호:
48-CBSA-0.5X1.25X0.4
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 0.5" X 1.25" T/H
사용자 가이드
Series 40-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 1.250" (31.75mm)
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)