/ RF Shields / 50-CBSA-1.0X2.75X0.5
minImg
50-CBSA-1.0X2.75X0.5
Leader Tech Inc.
제품 번호:
50-CBSA-1.0X2.75X0.5
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 1" X 2.75" SMD
사용자 가이드
Series 50-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 2.750" (69.85mm)
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)