/ RF Shields / 50X-CBS-4.0X5.0X0.5
minImg
50X-CBS-4.0X5.0X0.5
Leader Tech Inc.
제품 번호:
50X-CBS-4.0X5.0X0.5
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 4" X 5" SURFACE MOUNT
사용자 가이드
Series 50-CBS
Type Cover
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)