/ RF Shields / 52NN-CBSA-2.0X6.0X0.5
minImg
52NN-CBSA-2.0X6.0X0.5
Leader Tech Inc.
제품 번호:
52NN-CBSA-2.0X6.0X0.5
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 2" X 6" THROUGH HOLE
사용자 가이드
Series 50-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)