Vishay Sprague
제품 번호:
550D186X9050R2B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 18UF 10% 50V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.2405
$14.2405
10
$13.52705
$135.2705
50
$11.39126
$569.563
100
$10.679235
$1067.9235
500
$9.468916
$4734.458
1000
$8.899362
$8899.362
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | R |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TANTALEX®, 550D |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 18 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |