/ RF Shields / 58-CBSA-2.25X4.5X0.5
minImg
58-CBSA-2.25X4.5X0.5
Leader Tech Inc.
제품 번호:
58-CBSA-2.25X4.5X0.5
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 2.25" X 4.5" T/H
사용자 가이드
Series 50-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)