Vishay Sprague
제품 번호:
595D226X0050R2T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 22UF 20% 50V 2824
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.669
$6.669
10
$5.9299
$59.299
50
$5.18852
$259.426
100
$4.74373
$474.373
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | R |
| Height - Seated (Max) | 0.148" (3.75mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 390mOhm |
| Series | TANTAMOUNT®, 595D |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | 2824 (7260 Metric) |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |