Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
65474-010LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SHUNT 2POS .100 GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3933
$3.933
25
$0.35948
$8.987
50
$0.3382
$16.91
100
$0.32414
$32.414
250
$0.295982
$73.9955
500
$0.281903
$140.9515
1000
$0.23257
$232.57
2500
$0.211422
$528.555
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage Rating | - |
| Housing Material | Polyester |
| Color | Blue |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | Mini-Jump™ |
| Type | Closed Top |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.385" (9.78mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 65474 |