Vishay Sprague
제품 번호:
695D475X0020D2T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1810
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.128
$2.128
10
$1.72045
$17.2045
50
$1.50138
$75.069
100
$1.313755
$131.3755
500
$1.000958
$500.479
1000
$0.875834
$875.834
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | D |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.79mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 20 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.185" L x 0.095" W (4.70mm x 2.41mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.8Ohm |
| Series | TANTAMOUNT®, 695D |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | 1810 (4724 Metric) |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |