744C083104JP
CTS Resistor Products
제품 번호:
744C083104JP
제조업체:
CTS Resistor Products
설명:
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 2012
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series 744
Power Per Element 125mW