/ RF Shields / 87-CBSA-2.75X3.25X0.8
minImg
87-CBSA-2.75X3.25X0.8
Leader Tech Inc.
제품 번호:
87-CBSA-2.75X3.25X0.8
제조업체:
Leader Tech Inc.
설명:
RF SHIELD 2.75" X 3.25" T/H
사용자 가이드
Series 80-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 3.250" (82.55mm)
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)