Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
ACASA2001E2001P1AT
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.39175
$13.9175
25
$1.29048
$32.262
50
$1.21448
$60.724
100
$1.06267
$106.267
250
$0.91086
$227.715
500
$0.759069
$379.5345
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200, Voltage Divider (TCR Matched) |
| Number of Resistors | 4 |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Tolerance | ±0.25% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | ACA - Precision |
| Power Per Element | 125mW |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Resistor Matching Ratio | ±0.05% |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance (Ohms) | 2k |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistor-Ratio-Drift | ±7.5ppm/°C |