Solidlite
제품 번호:
AK2720B-ZRR-500MA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
2720 500MA 940NM IR LED CERAMIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$2.8975
$28.975
100
$2.375
$237.5
500
$1.9475
$973.75
1000
$1.4725
$1472.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 60° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 935nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 300mW/sr @ 500mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 1108 (2720 Metric) |
| Mfr | Solidlite |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.9V |
| Package | Strip |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |