Advanced Micro Devices
제품 번호:
AM25LS2569/BRA
제조업체:
패키지:
20-PDIP
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
IC BINARY COUNTER 4-BIT 20DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
25
$11.6565
$291.4125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Count Rate | 18 MHz |
| Logic Type | Binary Counter |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Direction | Up, Down |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 20-DIP |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Mfr | Advanced Micro Devices |
| Number of Elements | 1 |
| Timing | Synchronous |
| Package | Bulk |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | 25LS2569 |