Advanced Micro Devices
제품 번호:
SN74LS469AFN
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
IC BINARY COUNTER 8-BIT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
33
$8.816
$290.928
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 75°C (TA) |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Count Rate | 25 MHz |
| Logic Type | Binary Counter |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Direction | Up, Down |
| Supplier Device Package | - |
| Series | 74LS |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Mfr | Advanced Micro Devices |
| Number of Elements | 1 |
| Timing | Synchronous |
| Package | Bulk |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | 74LS469 |