AZ Displays
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.7535
$14.7535
10
$11.1302
$111.302
100
$9.34952
$934.952
500
$8.586328
$4293.164
1000
$8.109314
$8109.314
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 23.40mm W x 23.40mm H |
| Dot Pixels | 240 x 240 |
| Controller Type | - |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Diagonal Screen Size | 1.3" (33.02mm) |
| Series | - |
| Display Type | TFT - Color, IPS (In-Plane Switching) |
| Backlight | LED |
| Background Color | White |
| Dot Size | 0.10mm W x 0.10mm H |
| Mfr | AZ Displays |
| Package | Box |
| Interface | SPI |
| Dot Pitch | 0.03mm W x 0.10mm H |