AZ Displays
제품 번호:
ATM0784L2N-CT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
7.84" IPS LCD, 450 nits, PCAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$96.7575
$96.7575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Touchscreen | Capacitive |
| Viewing Area | 190.08mm W x 59.40mm H |
| Dot Pixels | 1280 x 400 |
| Controller Type | FT5426, NV3051F1 |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Diagonal Screen Size | 7.8" (199.14mm) |
| Series | - |
| Display Type | TFT - Color, IPS (In-Plane Switching) |
| Backlight | LED |
| Background Color | - |
| Dot Size | 0.15mm W x 0.15mm H |
| Mfr | AZ Displays |
| Package | Box |
| Interface | MIPI |
| Dot Pitch | 0.05mm W x 0.15mm H |