Essentra Components
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1000
$0.07487
$74.87
2000
$0.071307
$142.614
3000
$0.067744
$203.232
5000
$0.064172
$320.86
10000
$0.062396
$623.96
25000
$0.051699
$1292.475
50000
$0.048127
$2406.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Blue |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, BT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Beaded, Releasable |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Length - Actual | 0.417' (127.00mm, 5.00") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.25" (31.75mm) |
| Width | 0.060" (1.52mm) |
| Length - Approximate | 5" |
| Base Product Number | BT-5-10 |