Essentra Components
제품 번호:
BT-6-01-NT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BEADED TIE NATURAL 6"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1000
$0.094525
$94.525
2000
$0.089281
$178.562
3000
$0.08665
$259.95
5000
$0.084018
$420.09
10000
$0.076142
$761.42
25000
$0.070898
$1772.45
50000
$0.068267
$3413.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, BT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Beaded, Releasable |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Length - Actual | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.75" (44.45mm) |
| Width | 0.060" (1.52mm) |
| Length - Approximate | 6" |
| Base Product Number | BT-6-01 |