Bourns Inc.
제품 번호:
CAY10A-104J4LF
제조업체:
패키지:
0804
배치:
-
설명:
RES ARR 4 RES 100K OHM 0804
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1235
$0.1235
10
$0.114
$1.14
25
$0.07866
$1.9665
50
$0.06118
$3.059
100
$0.0437
$4.37
250
$0.034086
$8.5215
500
$0.027094
$13.547
1000
$0.019228
$19.228
5000
$0.014858
$74.29
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200 |
| Number of Resistors | 4 |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | ±250ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0804 |
| Series | CAY10A-LF |
| Power Per Element | 63mW |
| Package / Case | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance (Ohms) | 100k |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistor-Ratio-Drift | - |