Varitronix
제품 번호:
COG-T350MCQV-02
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD DISPLAY 320X240 TFT TRANSMIS
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Touchscreen | Resistive |
| Viewing Area | 72.08mm W x 54.56mm H |
| Dot Pixels | 320 x 240 (QVGA) |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Obsolete |
| Graphics Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Diagonal Screen Size | 3.5" (88.90mm) |
| Series | - |
| Display Type | TFT - Color |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | - |
| Dot Size | 0.22mm W x 0.22mm H |
| Mfr | Varitronix |
| Package | Tray |
| Interface | Parallel, 24-Bit (RGB) |
| Base Product Number | COG-T350 |
| Dot Pitch | - |