IXYS Integrated Circuits Division
제품 번호:
CPC1580PTR
패키지:
8-Flatpack
배치:
-
설명:
OPTOISO 3.75KV GATE DRVR 8FLTPCK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1000
$1.889084
$1889.084
3000
$1.85535
$5566.05
5000
$1.821616
$9108.08
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | - |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Approval Agency | UR |
| Current - Peak Output | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-Flatpack |
| Pulse Width Distortion (Max) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | Optical Coupling |
| Voltage - Output Supply | - |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.27V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | - |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | CPC1580 |
| Current - Output High, Low | - |