CIT Relay and Switch
제품 번호:
CS1207SF250
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
10
$0.4921
$4.921
25
$0.47386
$11.8465
100
$0.41021
$41.021
250
$0.37373
$93.4325
500
$0.34637
$173.185
1000
$0.309918
$309.918
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | 4.50mm |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 250gf |
| Actuator Orientation | Side Actuated |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 50VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Switch Travel | 0.30mm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Height off PCB, Vertical | - |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Rectangular Button |
| Outline | 4.70mm x 3.50mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | CS1207 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CS1207S |
| Actuator Material | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |