ChromeLED
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Viewing Angle | 150° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 362nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | ChromeLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 30mA |