Essentra Components
제품 번호:
CT074B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 175LB 1.804'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.543305
$54.3305
300
$0.496024
$148.8072
500
$0.472416
$236.208
1000
$0.389747
$389.747
2500
$0.354312
$885.78
5000
$0.342504
$1712.52
10000
$0.318877
$3188.77
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 175 lbs (79.40 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Alliance Plastics, CT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Length - Actual | 1.804' (550.00mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 6.54" (166.00mm) |
| Width | 0.315" (8.00mm) |
| Length - Approximate | 21.75" |
| Base Product Number | CT074 |