Essentra Components
제품 번호:
CT078B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 175LBS 2.5'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$1.023625
$102.3625
300
$0.930554
$279.1662
500
$0.83752
$418.76
1000
$0.744458
$744.458
2500
$0.674662
$1686.655
5000
$0.651396
$3256.98
10000
$0.61883
$6188.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 175 lbs (79.40 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Alliance Plastics, CT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Length - Actual | 2.500' (762.00mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 9.29" (236.00mm) |
| Width | 0.354" (9.00mm) |
| Length - Approximate | 30" |
| Base Product Number | CT078 |