TPC Wire & Cable
제품 번호:
CT14.5HDB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING 14.5" BLACK
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Tensile Strength | 120 lbs (54.43 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | TPC Wire & Cable |
| Features | Abrasion Resistant, Chemical Resistant |
| Length - Actual | 1.208' (368.30mm) |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 4.25" (107.95mm) |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Length - Approximate | 14.5" |