Essentra Components
제품 번호:
CTWR020A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 4.72"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.104595
$10.4595
300
$0.090126
$27.0378
500
$0.086526
$43.263
1000
$0.075715
$75.715
2500
$0.068495
$171.2375
5000
$0.064894
$324.47
10000
$0.06309
$630.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Alliance Plastics, CTWR |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | UV Resistant, Weather Resistant |
| Length - Actual | 0.393' (120.00mm, 4.72") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.18" (30.00mm) |
| Width | 0.189" (4.80mm) |
| Length - Approximate | 4.75" |
| Base Product Number | CTWR |