Cypress Semiconductor Corp
제품 번호:
CY8CMBR2010-24LQXIT
패키지:
32-QFN (5x5)
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
INTERFACE CIRCUIT, CMOS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
120
$3.99
$478.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Proximity Detection | No |
| Current - Supply | 3.4mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | CapSense® Express™ |
| Type | Buttons |
| Package / Case | 32-UFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | Up to 10 |
| Mfr | Cypress Semiconductor Corp |
| LED Driver Channels | Up to 10 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | - |
| Resolution | - |