Cypress Semiconductor Corp
제품 번호:
CY8CMBR3002-SX1I
패키지:
8-SOIC
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
IC CAP SENSE CTRLR 2CAP 8SOIC
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Proximity Detection | Yes |
| Current - Supply | 140mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | CapSense® Express™ SmartSense™ |
| Type | Buttons |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | Up to 2 |
| Mfr | Cypress Semiconductor Corp |
| LED Driver Channels | Up to 1 |
| Package | Tube |
| Interface | Open Drain |
| Base Product Number | CY8CMBR3002 |
| Resolution | - |