Panasonic Electronic Components
제품 번호:
DA2S00100L
패키지:
SSMini2-F5-B
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
DIODE STANDARD 40V SSMINI2-F5-B
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Capacitance @ Vr, F | 1.2pF @ 6V, 1MHz |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 40V |
| Diode Type | Standard - Single |
| Current - Max | 100 mA |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Resistance @ If, F | 850mOhm @ 2mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | SSMini2-F5-B |
| Series | - |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | DA2S001 |