HellermannTyton
제품 번호:
DCT110HIRH1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE DB LOCK BLK 150LB 1.604'
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Tensile Strength | 150 lbs (68.04 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Stud Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Double Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Resistant, UV Resistant |
| Length - Actual | 1.604' (489.00mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 2.28" (58.00mm) |
| Width | 0.504" (12.80mm) |
| Length - Approximate | 19.25" |
| Base Product Number | DCT110HI |