HellermannTyton
제품 번호:
DCT110HIRK2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DUAL CLAMP TIE BLK 150LBS 1.604'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
50
$3.63622
$181.811
100
$3.46313
$346.313
250
$3.030234
$757.5585
500
$2.943632
$1471.816
1250
$2.510755
$3138.44375
2500
$2.337598
$5843.995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 150 lbs (68.04 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Stud Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Double Head Releasable |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Modified, UV Resistant |
| Length - Actual | 1.604' (489.00mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bag |
| Bundle Diameter | 2.30" (58.42mm) per Tie |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Length - Approximate | 19.25" |
| Base Product Number | DCT110HI |