Laird-Signal Integrity Products
제품 번호:
DM1612X560R-10
패키지:
-
배치:
-
설명:
FERRITE BEAD 56 OHM 1612 1LN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.665
$0.665
10
$0.551
$5.51
25
$0.47462
$11.8655
50
$0.42731
$21.3655
100
$0.37981
$37.981
250
$0.34181
$85.4525
500
$0.31331
$156.655
1000
$0.265838
$265.838
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 4mOhm |
| Impedance @ Frequency | 56 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.160" L x 0.120" W (4.06mm x 3.05mm) |
| Height (Max) | 0.090" (2.28mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 1612 |
| Package / Case | 1612 (4030 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 10A |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |