Belden Inc.
제품 번호:
DT-11-50-P-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCK BURGUND 50LB 11.25"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.2337
$23.37
300
$0.209826
$62.9478
500
$0.200279
$100.1395
1000
$0.166906
$166.906
2500
$0.152598
$381.495
5000
$0.14306
$715.3
10000
$0.133522
$1335.22
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Burgundy |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Diamond® |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Belden Inc. |
| Features | - |
| Length - Actual | 0.937' (285.75mm, 11.25") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bag |
| Bundle Diameter | 3.06" (77.72mm) |
| Width | 0.180" (4.57mm) |
| Length - Approximate | 11.25" |
| Base Product Number | DT-11 |