Belden Inc.
제품 번호:
DT-14-120-9-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING NAT 120LB 1.257'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.182875
$18.2875
300
$0.164226
$49.2678
500
$0.156769
$78.3845
1000
$0.130634
$130.634
2500
$0.119434
$298.585
5000
$0.111976
$559.88
10000
$0.10451
$1045.1
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 120 lbs (54.43 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Diamond® |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Belden Inc. |
| Features | - |
| Length - Actual | 1.257' (383.29mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bag |
| Bundle Diameter | 4.06" (103.00mm) |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Length - Approximate | 15" |
| Base Product Number | DT-14 |