Display Visions
제품 번호:
EA W096016-XALW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD GRAPH 96X16 WHITE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.666
$11.666
10
$8.80175
$88.0175
100
$7.393375
$739.3375
500
$6.789802
$3394.901
1000
$6.412595
$6412.595
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 23.10mm W x 5.50mm H |
| Dot Pixels | 96 x 16 |
| Display Mode | - |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | White |
| Diagonal Screen Size | 0.84" (21.34mm) |
| Series | - |
| Display Type | OLED - Passive Matrix |
| Backlight | - |
| Background Color | - |
| Dot Size | 0.20mm W x 0.20mm H |
| Mfr | Display Visions |
| Package | Bag |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | EAW096016 |
| Dot Pitch | 0.22mm W x 0.22mm H |